026-43212000

En

زرفروکتوز

آدامس

آدامس

فروکتوز

آدامس

استفاده از شربت فروکتوز در آدامس موجب تولید محصولی با بافت یکنواخت،نرم،احساس دهانی مناسب،طعم شیرینی ملایم،جلوگیری از چسبندگی بیش از اندازه به دندان و افزایش قابلیت مدت زمان نگهداری می گردد.

تولید فروکتوز با پروفایل های قندی متنوع، محصولاتی با بافت های مختلف را ایجاد کرده است که با توجه به نیازمندی در تامین طعم و بافت در انواع مختلف آدامس می توان از انواع مختلف شربت فروکتوز که شامل شربت فروکتوز F20، شربت فروکتوز F30، شربت فروکتوز F42 ، شربت فروکتوز F10 می باشند استفاده نمود.

به عنوان مثال از شربت F30 می توان در آدامس هایی با بافت نسبتا نرم و شیرینی ملایم استفاده کرد.

هرچه میزان فروکتوز کاهش یابد محصولی با بافت نسبتا نرم تر و شیرینی کمتری بدست می آید.

گلوکز

استفاده از گلوکز در فرمولاسیون آدامس امری اجتناب ناپذیر است. گلوکز مورد استفاده در آدامس نقش مهمی در تولید آن دارد.

از مهمترین مزایای کاربرد گلوکز در صنعت آدامس سازی می توان به ایجاد خاصیت جویدن، ایجاد طعم شیرینی ملایم، بهبود بافت محصول، احساس دهانی مناسب، افزایش زمان ماندگاری و سایر خصوصیات اشاره کرد. از بین انواع شربت گلوکز، شربت گلوکز DE38 و شربت گلوکز DE42 با توجه به نوع محصول تولیدی پیشنهاد می گردد.

مالتودکسترین

استفاده از مالتودکسترین در صنایع کانفکشنری مزایایی همچون افزایش مدت زمان ماندگاری،بهبود بافت، بهبود رنگ، افزایش احساس دهانی، بهبود هضم و بهبود ارزش تغذیه ای می گردد.

از جمله محصولاتی که در آن می توان از مالتودکسترین در این صنعت استفاده نمود می توان به انواع آدامس،تافی،آبنبات،شکلات،حلوا،مارشمالو،باقلوا و مربا و ژله اشاره نمود.

شبکه های اجتماعی زرفروکتوز