026-43212000

En

زرفروکتوز

بیسکوئیت

بیسکوئیت

فروکتوز

بیسکوئیت

شیرین کننده ها به عنوان یکی از مهمترین مواد اولیه فرمولاسیون بیسکوئیت محسوب می گردند. این ماده اولیه نقش بسزایی در تامین بافت، طعم،رنگ و نگهداری بیسکوئیت دارند.

استفاده از فروکتوز به عنوان تنها شیرین کننده طبیعی جایگزین شکر توانایی زیادی در تامین موارد مذگور دارد.

استفاده از فروکتوز بجای شربت اینورت و بخشی از شکر در فرمولاسیون بیسکویت موجب ایجاد بافت بهتر، رنگ طلایی در بیسکوئیت،افزایش زمان ماندگاری و ایجاد عطر و طعم مطلوب در محصول می گردد.

در میان انواع شربت فروکتوز تولید شده استفاده از فروکتوز F42 و فروکتوز F55 به دلیل ماهیت شبیه شکر و شربت اینورت در تولید این محصول پیشنهاد می گردد.

گلوکز

بافت بیسکوئیت به عنوان یکی از مهمترین پارامترهای کیفی این محصول محسوب می گردد.

بافت ترد و یکنواخت به همراه رنگ جذاب و افزایش زمان ماندگاری یکی از مهمترین خصوصیاتی هستند که استفاده از گلوکز در این صنعت برای محصول ایجاد می کند. از بین انواع شربت گلوکز، شربت گلوکز DE38 و شربت گلوکز DE42 با توجه به نوع محصول تولیدی پیشنهاد می گردد.

مالتودکسترین

استفاده از مالتودکسترین در صنعت بیکری با ایجاد بافت مناسب، قابلیت هضم بالا، احساس دهانی مطلوب و رنگ سفید در مغذی بافت علاوه بر ایجاد موارد ذکر شده موجب بهبود سایر خواص از جمله بالا رفتن قابلیت ماندگاری، افزایش خواص تغذیه ای و بهبود عطر و طعم می گردد.

از دیگر کاربردهای مالتودکسترین در صنعت بیکری می توان به عنوان جایگزین چربی اشاره نمود. با توجه به فرمولاسیون محصولات مختلف نظیر انواع کیک، انواع بیسکوئیت،انواع کلوچه مغزدار و انواع نان بین 1.5 تا 4 درصد قابلیت جایگزینی وجود دارد

 

شبکه های اجتماعی زرفروکتوز