026-43212000

نمایش توانمندیهای صادراتی گروه صنعتی پژوهشی زر در ایران اکسپو 2023

مدت زمان مطالعه 1 دقیقه

نمایش توانمندیهای صادراتی گروه صنعتی پژوهشی زر در ایران اکسپو 2023

پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2023) به عنوان بزرگترین رویداد صادراتی کشور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا آغاز به کار کرد.

گروه صنعتی پژوهشی زر با شرکتهای بین المللی و بزرگ زیرمجموعه خود در این نمایشگاه حضور دارد تا آخرین محصولات صادراتی این مجموعه را به نمایش بگذارد.

شرکت زرکام به عنوان بزرگترین کانفکشنری غرب آسیا و تولید کننده محصولات بیسکویت ، ویفر ، کیک وکلوچه و کراکر، شرکت زرماکارون ، بزرگترین تولید و صادرکننده انواع پاستا و ماکارونی در کشور و شرکت زرنام با فرآوری عمیق غلات در نخستین و بزرگترین پالایشگاه غلات ایران ؛ محصولات خود را در سالن 8 و 9 در پاویون البرز ارائه می کنند.

نمایشگاه ایران اکسپو تا 20 اردیبهشت ماه با حضور800 صادرکننده برتر ایرانی فعالیت دارد و پیش بینی می شود بیش از هزار تاجر و بازرگان از 70 کشور برای بازدید محصولات غیرنفتی ایران ، به تهران سفر کنند.

نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران در 15 سالن نمایشگاهی به مساحت 50 هزار متر مربع با هدف ایجاد بازارهای صادراتی جهانی با تمرکز بر شرق آسیا، اوراسیا، آفریقا ، آمریکای لاتین و اروپا ؛ برگزار می شود

اشتراک گذاری: