026-43212000

“زرکام”بزرگترین کارخانه”کانفکشنری”خاورمیانه در ارتباط زنده تصویری با آیت الله رئیسی، رئیس جمهور، به بهره برداری رسید.

مدت زمان مطالعه 1 دقیقه

“زرکام”بزرگترین کارخانه”کانفکشنری”خاورمیانه در ارتباط زنده تصویری با آیت الله رئیسی، رئیس جمهور، به بهره برداری رسید.

” زرکام ” ، بزرگترین کارخانه “کانفکشنری” خاورمیانه در ارتباط زنده تصویری با آیت الله رئیسی ، رئیس جمهور ، به بهره برداری رسید.
این کارخانه عظیم و دانش بنیان در استان البرز قرار دارد و با بیش از 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است.
بنیان گذار گروه صنعتی و پژوهشی “زر” گفت :بیش از 400 نوع محصول غذایی و کانفکشنری با تکنولوژی و فن آوری روز دنیا در این کارخانه تولید می شود.
مرتضی سلطانی ادامه داد : مساحت کارخانه “زرکام” 300 هزار متر مربع و با همت مهندسان و کارگران جوان این مرز و بوم ، ساخته شده است.
او افزود : این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین طرحهای بخش خصوصی کشور برای 5 هزار نفر شغل ایجاد کرده است.
بنیان گذار گروه صنعتی و پژوهشی “زر” خاطرنشان ساخت : همه محصولات این کارخانه امکان صادرات و حضور در بازارهای جهانی را دارد و با بزرگترین شرکتهای چندملیتی ، رقابت خواهدکرد و به انحصار آنها پایان خواهد داد.
به گفته سلطانی ، زنجیره تامین کامل گروه صنعتی ” زر ” از مزرعه تا سفره را پوشش می دهد و وجود شرکت های آرد زر، زرماکارون ، سیلوهای پیشرفته ذخیره سازی غلات ، پالایشگاه دانش بنیان غلات زر با محصولات “High Tech” از خانواده شیرین کننده های طبیعی در یک مجموعه در دنیا کم نظیر است.
بهره برداری از کارخانه زرکام ، تحولات بی سابقه ای در صنایع تبدیلی و بازرگانی در سطح ملی و کشورهای منطقه درپی خواهد داشت.

اشتراک گذاری: