026-43212000

حضور پررنگ گروه صنعتی زر در نمایشگاه صنایع غذایی روسیه

مدت زمان مطالعه 1 دقیقه

حضور پررنگ گروه صنعتی زر در نمایشگاه صنایع غذایی روسیه

گروه زر با شرکتهای زیرمجموعه از جمله زرکام ، زرفروکتوز ، زرماکارون و زرگرین در سی و یکمین نمایشگاه صنایع غذاییمسکو (WorldFood Moscow) از امروز29شهریور تا یکم مهر1401 حضور دارد.

گروه زر با شرکتهای زیرمجموعه از جمله زرکام ، زرفروکتوز ، زرماکارون و زرگرین در سی و یکمین نمایشگاه صنایع غذایی مسکو (WorldFood Moscow) از امروز 29 شهریور تا یکم مهر 1401 حضور دارد.

شرکت زرفروکتوز با انواع محصولات حاصل از نشاسته ذرت شامل “شیرین کننده های طبیعی گلوکز و فروکتوز ، مالتودکسترین، نشاسته های اصلاح شده و پری ژلاتینه” در این نمایشگاه حضور دارد.

همچنین شرکت زرگرین تولید کننده انواع کودهای طبیعی مایع در این نمایشگاه حضور دارد.

نمایشگاه صنایع غذایی مسکو یک رویداد بین المللی برجسته برای محصولات غذایی است که مخاطبان وسیعی را از میان تولیدکنندگان ، عمده فروش ها ، توزیع کنندگان ، خرده فروش ها و رستوران داران سراسر جهان به خود جذب می کند.

تولیدکنندگان و تامین کنندگان پیشرو مواد غذایی از 23 کشور و 52 منطقه روسیه محصولات خود را در نمایشگاه صنایع غذایی مسکو ارائه کرده اند و پیش بینی می شود افزون بر 16 هزار نفر از 75 کشور و 82 منطقه روسیه از آن بازدید کنند.

بخشهای نمایشگاه صنایع غذایی مسکو شامل خواروبار ، غذاهای منجمد ، صنعت شیرینی پزی ، خوراک های کنسروی ، روغن ها ، چربی ها و سس ها ، فرآورده های لبنی ، گوشت ، مرغ و تخم مرغ ، نوشیدنی ها ، ماهی و غذاهای دریایی ، میوه ها و سبزیجات، چای و قهوه ، خوراک های سالم و ارگانیک و انواع نوشیدنی هاست.

اشتراک گذاری: