026-43212000

حضور شرکت زرفارما در نمایشگاه فارمکس

مدت زمان مطالعه 1 دقیقه

حضور شرکت زرفارما در نمایشگاه فارمکس

بنابرگزارش روابط عمومی گروه زر ، زرفارما که از زیرمجموعه های هولدینگ صنعتی پژوهشی زر و یکی از شرکتهای گروه صنعتی فرهیختگان زرنام است، هم اکنون
با تولید انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع برپایه ذرت، با قدرت و با استفاده از دانش روز و به روزترین تجهیزات صنعتی وارد تولید مواد اولیه با گرید دارویی شده است.
بنابراین گزارش، گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام با تامین به روزترین تاسیسات و تجهیزات تولیدی و با به کارگیری دانش و تخصص پرسنل در سال 1401 اقدام به راه اندازی سایت تولید مواد اولیه و مواد کمکی دارویی، مجهز به اتاق ایزوله (کلین روم) با شرایط منطبق با GMP و با هدف تامین مواداولیه مورد نیاز صنایع داروسازی با بالاترین کیفیت و اخذ مجوزهای سازمان غذا و دارو نمود.

این شرکت با اتکاء به بهرمندی از سرمایه انسانی متخصص و جوان، مکان جغرافیایی استراتژیک و زیر ساخت های قوی منطبق با GMP دارویی، در حال حاضر می‏تواند با تولید روزانه ده ها تن مواد اولیه صنعت دارو، گام بلندی در جهت تامین نیازمندی های این صنعت استراتژیک بردارد.
نخستین خروجی این شرکت دانش بنیان دارویی محصولی به نام نشاسته است که وابسته به هدف مورد نیاز به صورت خام یا همراه با تغیییراتی که در آن ایجاد می شود تحت عنوان نشاسته اصلاح شده عرضه می شود. نشاسته، ماده اولیه محصولاتی مانند شربت های فروکتوز، گلوکز و مالتودکسترین است.
هم اکنون شرکت زرفارما با حضور در نمایشگاه فارمکس محصولات و توانمندیهای خود را در معرض دید علاقمندان و مصرف کنندگان حرفه ای و متخصصان حوزه دارو قرار داده است.
برای آشنایی بیشتر با تولیدات و محصولات زرفارما، از غرفه این شرکت در طبقه دوم حل نمایشگاه فارمکس واقع در ایران مال دیدن کنید.

اشتراک گذاری: